Obveščamo vas, da bomo tudi v prihodnjem tednu zagotavljali vrtec za prijavljene otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. V vrtec bomo sprejemali le zdrave otroke staršev, ki vrtec potrebujejo zaradi službe, kar morajo izkazati s pisnim potrdilom/ izjavo delodajalca obeh staršev. Starši, ki ste potrdilo delodajalca že dostavili, ostaja veljavno tudi v prihodnje in ne rabite dostaviti novega.

Prosimo vas, da tisti starši, ki  nujno potrebujete vrtec za vašega otroka, izpolnite prijavo na spodnji povezavi:

PRIJAVO IZPOLNITE DO PETKA, 27. 11. 2020, DO 12. URE.

Starši morate prinesti tudi podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

V primeru vprašanj ali v primeru težav s prijavo, se lahko obrnete na vodstvo vrtca.

S prijaznimi pozdravi!