Na podlagi vladnega sklepa o podaljšanju ukrepov in omejitev na področju vzgoje in izobraževanja bodo vrtci tudi v prihodnjem tednu (9. 11. – 13. 11.) opravljali le nujno varstvo otrok za starše, ki varstva ne morejo zagotoviti na drug način. Vrtec bo zagotavljal nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

V vrtec bomo sprejemali le zdrave otroke staršev, ki varstvo potrebujejo zaradi službe, kar morajo izkazati s pisnim potrdilom/ izjavo delodajalca obeh staršev. Vzorec izjave je v prilogi (potrdila/ izjave sprejemamo do torka, 10.11.2020).

Starši morate prinesti tudi podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo. Izjava je v prilogi.

Nujno varstvo v vrtcu bo potekalo na treh lokacijah:

• ENOTA PREVRAT (za otroke iz enote Prevrat in Tatenbach);
  • ENOTA TEPANJE (za otroke iz enote Tepanje, KS Žiče in KS Špitalič);
  • ENOTA LOČE (za otroke iz enote Loče, KS Jernej in KS Zbelovo).

ENOTA TATENBACH, DISLOCIRANI ODDELKI V KS ŽIČE, JERNEJ, ŠPITALIČ IN ZBELOVO BODO ZAPRTI!

Ob prihodu v vrtec upoštevajte vsa uveljavljena pravila za preprečevanje širjenja okužb (nošenje zaščitnih mask, razkuževanje rok, vzdrževanje varnostne razdalje).

V času zaprtja vrtca bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

Lep pozdrav in hvala za razumevanje.