Obveščamo vas, da bomo zaradi lažje organizacije dela spremenili način prijave za nujno varstvo otroka v vrtcu. Do sedaj so vas vzgojiteljice klicale, oziroma stopile z vami v kontakt preko e-pošte in vas povprašale po potrebi po nujnem varstvu. Ker pa ne vemo, koliko časa bo ukrep zaprtja vrtcev v veljavi, smo se odločili, da bomo spremenili sistem prijave in sicer tako, da tisti starši, ki potrebujete nujno varstvo za vašega otroka, izpolnite prijavo na spodnji povezavi:

PRIJAVO IZPOLNITE DO PETKA, 13. 11. 2020, DO 13. URE.

V primeru vprašanj ali v primeru težav s prijavo, se lahko obrnete na vodstvo vrtca.

Vrtec bo zagotavljal nujno varstvo za prijavljene otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. V vrtec bomo sprejemali le zdrave otroke staršev, ki varstvo potrebujejo zaradi službe, kar morajo izkazati s pisnim potrdilom/ izjavo delodajalca obeh staršev.

Starši morate prinesti tudi podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

Nujno varstvo v vrtcu bo potekalo na treh lokacijah:

• ENOTA PREVRAT (za otroke iz enote Prevrat in Tatenbach);
  • ENOTA TEPANJE (za otroke iz enote Tepanje, KS Žiče in KS Špitalič);
  • ENOTA LOČE (za otroke iz enote Loče, KS Jernej in KS Zbelovo).

ENOTA TATENBACH, DISLOCIRANI ODDELKI V KS ŽIČE, JERNEJ, ŠPITALIČ IN ZBELOVO BODO ZAPRTI!

Ob prihodu v vrtec upoštevajte vsa uveljavljena pravila za preprečevanje širjenja okužb (nošenje zaščitnih mask, razkuževanje rok, vzdrževanje varnostne razdalje).

V času zaprtja vrtca bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

V upanju, da se v vrtcu čim prej vidimo v polni zasedbi, vas prijazno pozdravljam!