OBVESTILO O NUJNEM VARSTVU OD 16. 11. 2020 DO 20. 11. 2020

Na podlagi vladnega sklepa o podaljšanju ukrepov in omejitev na področju vzgoje in izobraževanja bodo vrtci tudi v prihodnjem tednu (16. 11. – 20. 11.) opravljali le nujno varstvo otrok za starše, ki varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Vrtec bo zagotavljal nujno varstvo za prijavljene otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. V vrtec bomo sprejemali le zdrave otroke staršev, ki varstvo potrebujejo zaradi službe, kar morajo izkazati s pisnim potrdilom/ izjavo delodajalca obeh staršev. Zaradi zaostritve razmer je potrebno prinesti nova potrdila tudi staršem, katerih otroci so v času zaprtja vrtec že obiskovali nujno varstvo.

Potrdila/izjave dostavite najkasneje do torka, 17.11.2020.

Nujno varstvo v vrtcu bo potekalo na treh lokacijah:

• ENOTA PREVRAT (za otroke iz enote Prevrat in Tatenbach);
  • ENOTA TEPANJE (za otroke iz enote Tepanje, KS Žiče in KS Špitalič);
  • ENOTA LOČE (za otroke iz enote Loče, KS Jernej in KS Zbelovo).

ENOTA TATENBACH, DISLOCIRANI ODDELKI V KS ŽIČE, JERNEJ, ŠPITALIČ IN ZBELOVO OSTAJAJO TUDI V PRIHODNJE ZAPRTI!

Ob prihodu v vrtec upoštevajte vsa uveljavljena pravila za preprečevanje širjenja okužb (nošenje zaščitnih mask, razkuževanje rok, vzdrževanje varnostne razdalje).

V času zaprtja vrtca bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

V upanju, da bomo v vrtcu lahko čim prej delovali po ustaljenih tirnicah, vas lepo pozdravljamo.