Datum: 4. 3. 2022

 

Spoštovani starši.

Zaposleni v Vrtcu Slovenske Konjice bomo, 9. marca 2022,  sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, da bi izrazili nestrinjanje z neprimernim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter neustreznim vrednotenjem dela, ki ga opravljamo.

Na ta dan bo vrtec zaprt in ne bomo izvajali vzgojno izobraževalnega programa. Potekalo bo le nujno varstvo za tiste otroke, katerih starši nimate možnosti, da ta dan drugače poskrbite za varstvo svojih otrok.

V ta namen bo odprta dežurna enota  PREVRAT.

Zaradi organizacije dejavnosti na dan stavke, vas prosimo, da se opredelite in vzgojiteljici vašega otroka, najkasneje do ponedeljka, 7. 3. 2021 do 12.00 ure, sporočite informacijo o tem, ali na ta dan nujno potrebujete varstvo otroka.

Zavedamo se, da bo to največ nevšečnosti povzročilo vam starši. Že vnaprej se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje in Vas vljudno prosimo, da izrazite podporo naši stavki.

 

Tomaž Popović,

ravnatelj vrtca l. r.