Spoštovani starši!

Iz medijev smo izvedeli, da se pripravlja ukrep, po katerem bodo od ponedeljka vse vzgojno-izobraževalne ustanove zaprte. S strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport do tega trenutka še nismo prejeli nobenega uradnega sporočila oz. podrobnih navodil.

Zaposlenim v našem vrtcu smo že sporočili, da se pričakuje zaprtje in da žal še nimamo ustreznih navodil. Takoj, ko jih dobimo, jih bomo objavili, na vas pa se obračamo s prošnjo, da redno spremljate informacije o nadaljnjih korakih.

O nadaljnjih ukrepih vas bomo redno obveščali (spletna stran vrtca, Facebook stran vrtca, oglasne deske).

Vljudno prosimo za razumevanje, saj vas do prejetja uradnih informacij s strani MIZŠ-ja žal ne moremo seznaniti s podrobnostmi načrtovanih ukrepov.

Jutri, v petek, 13. 3. 2020, delo v  Vrtcu Slovenske Konjice poteka  nemoteno, odprte bodo vse enote in dislocirani oddelki v KS. Glede na poročanja pristojnih organov pa priporočamo, da naj tisti otroci, ki lahko, že jutri ostanejo doma.

OBVESTILO – koronavirus