Dragi otroci, spoštovani starši!

Poletne počitnice se počasi zaključujejo in bliža se novo šolsko leto. Pred pričetkom šolskega leta bomo v vrtcu organizirali roditeljske sestanke, ki bodo v četrtek, 27. avgusta 2020. Starši boste vabilo s točno uro in strokovnimi delavci, ki bodo spremljali vašega otroka, prejeli po pošti.

Na roditeljskih sestankih boste izvedeli vse pomembne informacije ob začetku novega šolskega leta, prejeli boste publikacijo vrtca, strokovni delavci vrtca pa vam bodo na voljo za morebitna vprašanja.

Starše otrok novincev bi radi seznanili, da morajo prvi dan otrokovega bivanja v vrtcu prinesti zdravniško potrdilo pediatra, ki ne sme biti starejše od enega meseca.  Prav tako lahko uveljavljate pravico do znižanega plačila vrtca z vlogo, ki jo oddate na pristojnem centru za socialno delo.

Veselimo se začetka novega leta!

Tomaž Popović,

ravnatelj