VABILO NA DAN ODPRTIH VRAT

Spoštovani starši, dragi otroci!

Vabimo Vas na dan odprtih vrat Vrtca Slovenske Konjice, ki bo v letošnjem letu potekal na nekoliko drugačen način, in sicer preko spleta.

Strokovni delavci vseh enot in dislociranih oddelkov v KS so za vas pripravili predstavitvene filme, preko katerih lahko doživite utrip našega vrtca.

Vabimo vas tudi k vpisu novincev za novo šolsko leto 2022/2023, ki bo potekal do 31. marca 2022. Vloga za sprejem otroka v vrtec za šolsko leto 2022/2023 je na voljo na naši spletni strani in na upravi vrtca. Izpolnjeno vlogo lahko oddate po pošti ali osebno, na upravi vrtca (Usnjarska cesta 12, Slov. Konjice), najkasneje do zaključka javnega vpisa novincev, to je do 31. marca 2022.

Več o vpisnem postopku in našem vrtcu si lahko preberete na spletni strani www.vrtec-konjice.si.

Veselimo se srečanja z vami!

in zaposleni Vrtca Slovenske Konjice

Prevrat 1

Prevrat 2

Tatenbach

Loče

Tepanje

Dislocirani oddelki

Zemljevid dislociranih oddelkov (ogled posnetkov na spodnjih povezavah = fotografijah);